Kapat

Yeni Xiaomi Mi Store Marmara Park’ta Açılıyor!

Anasayfa
Haberler Yeni Xiaomi Mi Store Marmara Park’ta Açılıyor!

Xiaomi yeni Mi Store’unu Cepport firmasıyla birlikte Marmara Park’ta açıyor!

Fiziksel mağazalar açmadan önce ülkemize ilk kez Cepport güvencesiyle kullanıcılara hizmet sunan Xiaomi, şimdi de İstanbul’daki dördüncü mağazasını açmaya hazırlanıyor. Marmara Park’ta açılacak yeni Mi Store’un yönetimini Xiaomi markası hakkında Türkiye’de başarılı işlere imza atmış, tecrübeli ekibi ile Cepport üstlenecek.

Vadi İstanbul, Forum İstanbul ve Akasya AVM’deki Mi Store mağazalarından sonra Marmara Park mağazası ile birlikte Xiaomi, fiziksel olarak gücüne güç katmayı planlıyor. Xiaomi Türkiye distribütörü Evofone’dan bağımsız olarak Cepport işbirliğinde açılacak Marmara Park Mi Store’un kullanıcılar için yüz güldüren fiyatlardan hizmet vereceği tahmin ediliyor.

Senelerden beri düzenlediği buluşma ve etkinlikler ile Türkiye’deki tüm Xiaomi severleri bir araya getiren Cepport, yeni açılacak mağaza ile birlikte tecrübesi ve sektördeki etkinliği sayesinde Xiaomi pazarına yenilik katacağa benziyor. Kullanıcı dostu hizmetiyle de destekçilerine her zaman ilgi ve servis sağlıyor.

Mi Türkiye Instagram hesabının yaptığı paylaşıma göre Marmara Park Mi Store 29-30 Haziran’da kullanıcılar ile buluşacak. Açılışa özel yapılacak etkinlikler kapsamında pek çok sürpriz Xiaomi kullanıcılarını bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir