Kapat

Yaz Sıcaklarına Çare; Xiaomi MIJIA Akıllı Klima Tanıtıldı!

Anasayfa
Haberler Yaz Sıcaklarına Çare; Xiaomi MIJIA Akıllı Klima Tanıtıldı!

Xiaomi, MIJIA markası altında akıllı klimasını tanıttı.

Xiaomi, akıllı ev aletlerini konumlandırdığı markası MIJIA adı altında yeni bir akıllı klima tanıttı. Dörtgen şeklindeki klima anti-UV özellikli ABS plastik malzemeden üretilmiş. Oldukça sade ve minimalist yapıdaki klima tamamen mat beyaz renkte ve üzerinde ön yüzündeki LED ekran dışında farklı bir unsur bulunmuyor.

Enerji tasarrufu özellikli 1.5 HP kompresöre sahip olan klima serinlemenin yanı sıra ısınmak için de kullanılabiliyor. 900W gücündeki ısıtıcı özelliği sayesinde 18 – 23 metrekare alanı ısıtabilen klima, 1700W gücündeki soğutma özelliği ile de 16 – 21 metrekare alanı serinletebiliyor.

Mi Home uygulaması üzerinden kontrol edilebilen klima bu sayede akıllı hale geliyor. Uygulama üzerinden siz eve ulaşmadan önce klimanın çalışmasını sağlayarak odayı istediğiniz sıcaklık seviyesinde hazır hale getirebileceğiniz gibi zaman ayarlı şekilde çalışmasını da sağlayabilirsiniz.

324$ fiyat etiketine sahip olan Xiaomi MIJIA akıllı klima 6 yıl garanti desteği ile birlikte şu an için Çin‘de satılıyor.