Kapat

Xiaomi’nin Tanıtması Muhtemel Telefonlarının Listesi Sızdırıldı!

Anasayfa
Haberler Xiaomi’nin Tanıtması Muhtemel Telefonlarının Listesi Sızdırıldı!

Xiaomi’nin yakın gelecekte tanıtması beklenen telefonlarının bir listesi sızdırıldı.

Henüz 2018 yılının başlarında olsak da şu ana kadar Xiaomi birçok yeni model akıllı telefonunu kullanıcılarının beğenisine sundu bile. Buna rağmen bugün, Xiaomi’nin yakın gelecekte tanıtması beklenen telefonlarından oluşan büyük bir liste sızdırıldı.

EEC (Eurasian Economic Commision) tarafından henüz resmi olarak paylaşılmayan bir belge bugün bir grup tarafından sızdırıldı. Listede geçtiğimiz günlerde tanıtılan Redmi S2 ve MIX 2S’de olmak üzere Xiaomi’nin gelecekte tanıtması muhtemel pek çok modelinin isimleri yer alıyor.

Listede Mi 7 Lite isimli bir modelin bulunması ise oldukça dikkat çekici. Xiaomi bugüne kadar hiçbir amiral gemisi modeli için herhangi bir Lite modeli duyurmadı. Öte yandan Redmi A1 ve A2 isimli modeller de Xiaomi’nin uygun fiyatlı ve giriş seviyesi bir Android One cihazı üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Listede yer alan diğer cihazlar ise şöyle:

Mi 7 lite, Mi S1, Mi S2, Mi S3, Redmi S1, Redmi S3, Mi Mix 2s, Mi Mix 3s, Redmi Note 6, Redmi Note 6A, Redmi Note 6A Prime, Redmi Note 6 Prime, Redmi 6 Plus, Redmi 6A plus, Redmi A1, ve Redmi A2.

Listeyi doğrular nitelikte bir açıklama henüz gelmese de muhtemel model isimlerini görmek çoğu kullanıcıyı heyecanlandırmaya yetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir