Kapat

Xiaomi’nin Oyuncu Telefonunun Özellikleri Belli Oldu!

Anasayfa
Haberler Xiaomi’nin Oyuncu Telefonunun Özellikleri Belli Oldu!

Xiaomi’nin oyuncu telefonu Blackshark’ın özellikleri belli oldu.

Geçtiğimiz günlerde de haberlerimizden takip ettiğiniz gibi Xiaomi, Black Shark ismiyle anılan firma ile ortaklık yoluna gitmişti. Şimdi ise “Blackshark” kod adlı cihazın AnTuTu test sonuçları belli oldu.

Oyuncu telefonları konusunda Black Shark Technology Inc. firmasıyla anlaşan Xiaomi’nin ilk oyuncu telefonunda Snapdragon 845 yonga seti kullanılması bekleniyor. Adreno 630 grafik birimini kullanması beklenen cihazın ekran özellikleri ise Full HD+, 2160 x 1080p olarak görüntülendi. Cihazın ekran boyutunun ise 18:9 olması bekleniyor.

8GB RAM ve 32GB ROM kapasitesi ile gelmesi beklenen cihazın depolama kısmı açıkçası kullanıcılar için hayal kırıklığı yarattı diyebiliriz. Fakat Xiaomi’nin 64GB ve 128GB ROM seçenekleri ile de telefonu kullanıcılara sunacağı iddiası var. Ayrıca cihaz microSD kart yuvasına da sahip olacak.

AnTuTu testinden toplamda 270680 gibi yüksek bir puan alan cihaz kullanıcıları şimdiden heyecanlandırmışa benziyor. Cihazın ne zaman tanıtılacağı konusunda ise şu an için resmi bir açıklama yok.