Kapat

Xiaomi’den Yeni Elektrikli Bisiklet; HIMO T1

Anasayfa
Haberler Xiaomi’den Yeni Elektrikli Bisiklet; HIMO T1

Xiaomi, mikromobilite araçlarına bir yenisini ekliyor.

Dünya çapında büyük başarılar elde eden, milyonlarca kullanıcıya ulaşan ve tasarım ödülleri kazanan Mi Scooter‘dan sonra elektrikli ulaşım araçları üzerine daha fazla çalışan Xiaomi, bu ürünlerine bir yenisini ekliyor. HIMO T1 adı verilen bu yeni ürün elektrikli bir bisiklet. An itibari ile kitlesel fonlama ile destek toplayan ürün 4 Haziran‘dan itibaren satışa sunulacak. Yaklaşık 450 dolar fiyat etiketine sahip olması beklenen bisikletin ülkemiz pazarında satışa sunulacağına dair henüz bir bilgi bulunmuyor.

Şirketin yaptığı açıklamalara göre 14.000 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan bisiklet bu sayede 120 km. menzile ulaşabiliyor. Tek tuşla çalıştırılabilen bisiklet elektrik enerjisi ile yol alıyor. 350W gücündeki motor şehir içi ulaşıma iyi bir alternatif sunuyor. Öte yandan 90 mm büyüklüğünde ve 8 mm kalınlığındaki lastikler de güvenli sürüşe imkan tanıyor.

Ön tarafında bulunan LED ışık sayesinde uzun far 15 metre, kısa far 5 metre görüş mesafesi sağlıyor. Durmak ve yavaşlamak için ön tarafta disk, arka tarafta kampana frene sahip olan HIMO T1 elektrikli bisiklet tek şarj ile 120 km. menzil sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir