Kapat

Xiaomi’den Sıra dışı Bir Ürün Daha: Star Trang Teleskop

Anasayfa
Haberler Xiaomi’den Sıra dışı Bir Ürün Daha: Star Trang Teleskop

Xiaomi geniş ürün yelpazesine olağan dışı bir ürün daha kattı: Star Trang Teleskop.

Mi Fan Festivali’ne çok az bir süre kala Xiaomi az bir gün içerisinde 20’yi aşkın yeni ürün tanıttı. Bu ürünlerden dikkat çekenleri Mi 9 Roy Wang versiyonu, su artıcısı, termometreli dijital saat, MIJIA walkie-talkie, MIJIA el süpürgesi olmuştu. Şimdi ise Xiaomi Star Trang Teleskop, $89 dolar (599 yuan) fiyat etiketi ile teknoloji meraklılarının gözdesi olacak gibi görünüyor.

23mm (21.7x) ve 10mm (50x) özel yapım asferik camlara sahip olan teleskop, 60 dereceli görüş açısı sunuyor. Teleskopun objektif lensinda optik performansı arttıran ve tüm yüzeyi kaplayan çok katmanlı bir yüksek kaliteli cam lens bulunuyor. Görsel verim açısından cihaz gerçekten üst düzey bir performans vaad ediyor.

Ayrıca Xiaomi Star Trang Teleskop’un kullanımı o kadar kolay ki bu cihazın keyfini çıkarmak için illa ki bir gökyüzü bilimcisi olmanıza gerek yok. Meraklısı için genç, yaşlı, ilkokul öğrencisi farketmeksizin rahatlıkla kullanılabilir.

Paslanmaz çelik tripoda sahip cihaz dayanıklı ve güçlü bir yapıya sahip. Gözünüzün sağlığı için ise herhangi bir hasar oluşmaması için ek olarak diskler eklenmiş. Cihaz ayrıca özel tasarım inci pamuğu dikişi ile yapılmış sırt çantasıyla birlikte geliyor.

Xiaomi Star Trang Teleskop’un satışa 9 Nisan’da yapılacak Mi Fan Festivali’nde diğer ürünlerle birlikte çıkması bekleniyor.