Kapat

Xiaomi’den Oyunculara Özel Çanta: Xiaomi Mi Geek Bag!

Anasayfa
Haberler Xiaomi’den Oyunculara Özel Çanta: Xiaomi Mi Geek Bag!

Oyun ve oyuncu ürünleri pazarına giren Xiaomi, yeni ürününü tanıttı.

Geçtiğimiz aylarda tanıttığı oyuncu bilgisayarı Xiaomi Gaming Notebook ve oyuncu telefonu Xiaomi Black Shark ile oyuncu ürünleri pazarına ciddi bir giriş yapan Xiaomi, bu alandaki atılımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde tanıttığı ve satışa sunduğu oyunculara özel Xiaomi Mi Geek Bag ile oyun severlerin kalbini çalan Xiaomi’nin bu ürününe biraz daha yakında bakalım.

Mi Geek Bag, Xiaomi’nin diğer çantalarının üretiminde de beraber çalıştığı 90Fun firması tarafından üretiliyor. Fütürüstik ve geometrik tasarım hatlarına sahip olan çanta sıvı sıçramalarına karşı dayanıklı bir malzemeden imal edilmiş.

Öte yandan birden fazla bölmesi bulunan çantanın ana bölmesi 15,6 inç boyutlarındaki bilgisayarları taşıyabilecek kapasiteye sahip. Ayrıca kulaklık, gözlük, fare, flaş bellek ve hafıza kartları için de ayrı ayrı bölmelere sahip olan çantanın tüm bölmeleri taşınan cihazları korumalı bir şekilde muhafaza edebilecek şekilde tasarlanmış.

Çantanın sırta temas eden kısımları ve askıları da ergonomik olarak insan vücuduna uygun şekilde tasarlanarak yoğun kullanım sürelerinde vücuda yapılan baskıyı en aza indirecek şekilde ayarlanmış.

Çanta şu anda GearBest üzerinden satılmakta ve ülkemize ücretsiz kargo ile gönderilmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir