Kapat

Xiaomi Yueli Saç Düzleştirici Tanıtıldı!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Yueli Saç Düzleştirici Tanıtıldı!

Xiaomi, Yueli markası altında yeni bir ürün tanıttı.

Xiaomi, saç düzleştirici cihazlarına bir yenisini ekledi. Yueli markası altında tanıtılan cihazı Xiaomi adına Ningbo Yue Li firması üretiyor.

Kadınların olmazsa olmazları arasında bulunan saç düzleştiriciler için kendi çözümünü üreten Xiaomi, yeni cihazında pembe rengi tercih etmiş. Önceki modeli gibi kablosuz olmayan bu modelde kullanımı kolaylaştırmak için 2,5 metre uzunluğunda ve 360 derece dönebilen bir kablo tercih edilmiş. Oldukça taşınabilir bir yapıda olan cihazın ağırlığı ise sadece 164 gram.

Dış yüzeyi kaydırmaz yapıda olan cihaz bu sayede kullanımı kolaylaştırıyor. Öte yandan dışarıya ısı vermeyen bir kaplamaya sahip olan düzleştirici bu sayede tehlikeleri engelliyor.

Akıllı kapanma sistemine sahip olan cihaz 15 dakika boyunca kullanılmadığında otomatik olarak kapanıyor ve bu sayede kazaların önüne geçilmesi sağlanıyor.  Ayrıca 5 farklı sıcaklık kademesi bulunan Yueli saç düzleştiricisi farklı kullanım senaryoları için imkan tanıyor.

Kullandığı buhar teknolojisi ile saçı sadece düzleştirmekle kalmayan cihaz saç tellerini nemlendirerek güçlü ve sağlıklı bir görüntü de kazandırıyor. Ayrıca keratin haznesi de bulunan cihaza isteğe bağlı keratin takviyesi yaparak saçınıza bakım da yapabilme imkanına erişiyorsunuz.

Xiaomi Yueli saç düzleştirici şu an $31 fiyat etiketi ile Çin’de satışta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir