Kapat

Xiaomi Xiaoai Akıllı Çalar Saat Satışa Sunuldu

Anasayfa
Haberler Xiaomi Xiaoai Akıllı Çalar Saat Satışa Sunuldu

Xiaomi Xiaoai Akıllı çalar saat $22 dolar (149 Yuan) fiyat etiketi ile kullanıcılara sunuldu.

Xiaomi dün Xiaomi Mi 8 Youth Edition ve Xiaomi Mi 8 Pro’yu Chengdu’da tanıtmıştı. Bu büyük tanıtıma ek olarak şirket Xiaomi Xiaoai Akıllı Çalar Saat’ini de tanıttı.

Dinamik alarm sistemini kullanan Xiaomi Xiaoai akıllı çalar saat ile eş zamanlı olarak 30 alarm ayarı kurulabiliyor. Sabah uyandıktan sonra gerçek zamanlı olarak hava durumundan haberdar olabileceğiniz saat ile dinlenmek istediğinizde ise içindeki farklı sesler size yardımcı olacak. Sadece çalar saat olarak çalışmayan bu cihaza aynı zamanda bir not defteri de diyebiliriz. Hatırlatıcı’yı yaraladıktan sonra kurduğunuz zamana göre cihaz size haber veriyor. Evde olmasanız bile Mijia uygulaması üzerinden cihazı uzaktan kontrol edebiliyorsunuz.

Bu tip ‘’standart’’ özelliklerin yanı sıra dövizdeki son gelişmeleri, çeviri, hızlı hesaplaması, trafik ve hava durumunu, yeni gelişmeleri de cihaz ile öğrenebiliyorsunuz. Xiaom Xiaoai akıllı çalar saatte ayrıca radyo, telefon aramaları gibi özellikler de bulunuyor. Daha da önemlisi Xiaomi Xiaoai akıllı çalar saat üzerinden hava temizleyicinizi, akıllı süpürgenizi, klimanızı ve diğer Xiaomi akıllı ev aletlerinizi de Mijia uygulaması üzerinden kontrol edebiliyorsunuz.

$22 dolar (149 Yuan) fiyat etiketi ile tanıtılan Xiaomi Xiaoai akıllı çalar saat resmi olarak 28 Eylül saat 10’dan itibaren satışa sunulacak.