Kapat

Xiaomi TwentySeventeen Light Mekanik Kol Saati Satışa Sunuldu

Anasayfa
Haberler Xiaomi TwentySeventeen Light Mekanik Kol Saati Satışa Sunuldu

Xiaomi su geçirez yapıya sahip yeni saati TwentySeventeen Light Mekanik Kol Saati’ni satışa sundu.

Xiaomi, Youpin platformu altında $72 dolar (499 Yuan) fiyat etiketine sahip su geçirmez mekanik kol saatini tanıttı. Shenzhen Micro-Intelligence şirketiyle ortak şekilde tasarlanan kol saati en iyi kalite standartlarını yakalamak için yapıldı. Giyildiği andan itibaren kinetik enerji ile çalışan saat, içinde belirli bir zamanda bitebilecek bir pil bulundurmuyor. Bu da demek oluyor ki saat kolunuzda olduğu sürece sonsuza kadar çalışabilir. Ayarlanmaya ihtiyaç duymayan saat çok uzun süreli kullanılmadığı takdirde el ile ayarlanması gerekebiliyor.

Safir camdan yapılan lens çiziklere karşı dayanıklı bir yapıda. Ayrıca şirket parlama ve parmak izi kalıntılarının önüne geçilmesi için özel olarak camın dış yüzeyine kaplama yapmış. Kordon ve kemerler siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile geliyor. TwentySeventeen Light Mekanik Kol Saati’nin yüzeyinde ayrıca tarihi gösteren bir kutucuk yer alıyor. Transparan arka tasarımı saatin mekanik işleyişini hissetmenizi sağlıyor. Ve saatin en önemli özelliklerinden biri de çok hafif olması.

Bütün bu özelliklere ek olarak TwentySeventeen Light Mekanik Kol Saati güzel bir yapıda inek derisi ile geliyor. Sert bir yapıda olan deri kordon terleme ile aşınmıyor. 5ATM su geçirmezlik seviyesine sahip saat ile elinizi yıkayabilir ya da yağmur altında dolaşabilirsiniz.