Kapat

Xiaomi Türkiye Lansmanı 28 Mart’ta; Xiaomi Resmen Türkiye’de!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Türkiye Lansmanı 28 Mart’ta; Xiaomi Resmen Türkiye’de!

Sonunda Xiaomi “resmen” Türkiye’de!

Xiaomi‘nin resmi olarak ülkemize gelişi bir süredir yılan hikayesine dönmüştü. Bu konu ile ilgili en büyük adım geçtiğimiz aylarda Evofone aracılığı ile yetkilendirilmiş Mi mağazalarının açılması idi ancak bu da Xiaomi‘nin resmi olarak Türkiye pazarına adım attığını doğrulamaya yetmiyordu.

Şimdi ise en yetkili ve resmi kaynaklardan Xiaomi‘nin Türkiye’ye gelişi doğrulandı. Uzun zamandır Türkiye ofisi için çalışmalar yürüten Xiaomi, 28 Mart‘ta üst Donovan Sung gibi üst düzey yetkililerin katılımı ile gerçekleştireceği lansman ile birlikte ülkemize resmi adımını atmış olacak.

Sosyal medya hesaplarında konu ile ilgili paylaşımlar yapan Xiaomi, ülkemiz için özel Mi sitesini de yayına aldı. Mi.com bağlantısı üzerinden ulaşabileceğiniz sitede ülkemizde resmi olarak satışı yapılacak cihazları ve bu cihazlar ile ilgili detayları bilgileri görebiliyorsunuz. Öte yandan Xiaomi‘nin bu internet sitesi aracılığı ile ülkemizde online satış yapması da bekleniyor.

Xiaomi Reports ailesi olarak bir buçuk yıllık yayın hayatımız boyunca Türkiye‘deki Xiaomi kullanıcıları için en doğru haberleri, en özel içerikleri ve en detaylı rehberleri hazırlamak çalıştık. Bu süreç boyunca Xiaomi’nin ülkemize resmi olarak gelişini sizler gibi biz de sabırsızlıkla bekledik. Şimdi büyük gün geldi. Tüm Xiaomi severler artık derin bir oh çekebilir 🙂

Umarız bu gelişme hem fiyat anlamında hem de ürün çeşitliliği anlamında biz Xiaomi kullanıcılarının yararına olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir