Kapat

Xiaomi SMATE Elektrikli Tıraş Makinesi Tanıtıldı

Anasayfa
Haberler Xiaomi SMATE Elektrikli Tıraş Makinesi Tanıtıldı

Xiaomi, yeni elektrikli tıraş makinesini satışa sundu.

Xiaomi, kitlesel fonlanma yöntemi ile onlarca farklı ürün yaratıyor ve bunları kullanıcıların beğenisine sunuyor. Yeni tanıtılan SMATE elektrikli tıraş makinesi de kitlesel fonlanma yöntemi ile ortaya çıkan bir ürün.

SMATE markası adı altında ürettiği ve satışa sunduğu elektrikli tıraş makinesi için 4.4 milyon yuan fon toplayan Xiaomi, yeni cihazını 299 Yuan fiyat etiketi ile kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Cihazın öne çıkan özelliği 4 bıçağa sahip olması ve bu bıçakların farklı şekillerde konumlandırılmış olması ile tıraş deneyimini üst seviyeye taşıması. 8000 RPM hız ile çalışan cihaz bu yönüyle bir tıraşı 3 dakika gibi kısa bir sürede yapabiliyor. Öte yandan cihazın motoru için biçilen ömür düzenli kullanımda 8 yıl olarak belirlenmiş.

Japon bıçaklar kullanan cihazın IP67 sertifikası seviyesinde sıvıya karşı dayanıklılığı da bulunuyor. USB Tip-C portu üzerinden şarj olan batarya tek dolum ile 60 dakika kesintisiz tıraş imkanı sunuyor. Bu da normal bir kullanıcı için 20 gün şarj etmeden tıraş olmak anlamına geliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir