Kapat

Xiaomi Smartmi 3 Yeni Ürününü Satışa Sunuyor

Anasayfa
Haberler Xiaomi Smartmi 3 Yeni Ürününü Satışa Sunuyor

Xiaomi Smartmi 3 yeni ürününü satışa sunacak.

Smartmi markası Xiaomi’nin Mi Air Pruifier hava temizleyicilerini üretmesiyle biliniyor. Bugün ise şirket Smartmi Heater hava ısıtıcı, Smartmi Humidifier hava nemlendirme cihazı ve Smartmi Car Inverter araç içi elektrik dönüştürücü olmak üzere 3 yeni cihaz tanıttı.

Smartmi Heater ve Smartmi Humidifier

Smartmi Heater ve Smartmi Humidifier, şirketin hava temizleyici cihazlarının takipçileri olarak tanıtıldı. Hava ısıtıcı cihaz 7 Şubat saat 10.00’da $43 (269 Yuan) fiyat etiketi ile tanıtıldı. 4 litre su kapasiteli hava nemlendirme cihazı için ise ön satışlar bugünden itibaren $79 (499 Yuan) etiket fiyatı ile başladı ve cihazın yerel satışları 11 Şubat’ta başlayacak.

Smartmi Car Inverter

Smartmi Car Inverter araç için elektrik dönüştürücü cihaz günlerini yolda geçiren ve AC elektrik tahrikli cihazları çalıştırmak isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Cihaz 12V gücü 220V’a çevirerek bağlanılan cihazların şarj olmalarını sağlıyor. 2 güç çıkışı ve bir USB girişi bulunan cihazda ayrıca araç içi çakmak da bulunuyor. $36 (229 Yuan) fiyat etiketine sahip cihaz 9 Şubat saat 10.00’da JD.com üzerinden satışa sunulacak.