Kapat

Xiaomi Resmi Olarak Bangladeş’e Adım Attı

Anasayfa
Haberler Xiaomi Resmi Olarak Bangladeş’e Adım Attı

Xiaomi resmi olarak Bangladeş’e ürünlerini getirmeye başladı.

Internet şirketi olarak markalaşmaya adım atan Xiaomi şu anda akıllı telefonları ile biliniyor. Şimdi ise şirket Bangladeş‘e resmi olarak adım attı ve üç adet son model akıllı telefonunu pek çeşitli ürünlerinden önce ülkeye getirdi.

Bangladeş‘in teknoloji pazarında büyük bir etkinliği olmamasına ve resmi Mi Store mağazalarının yokluğuna rağmen Xiaomi telefonları ülkede çok popüler. Bu durum dikkate alınarak Xiaomi, Mi Hindistan yönetiminde ülkeye resmi olarak geldi. Xiaomi Hindistan Başkanı Manu Kumar Jain konu ile ilgili açıklamayı Facebook hesabından paylaştı. Paylaşıma göre şirket Bangladeş‘e Redmi S2, Redmi 5 ve Redmi Note 5 cihazları ile adımını attı.

Üç cihaz da 463 adet yetkili Mi dükkanında satışa sunulacak. Şu an için sadece Redmi S2 ve Redmi 5‘in fiyat etiketleri biliniyor. 3GB RAM ve 32GB ROM kapasitesine sahip Redmi S2, $178 (14,999 BDT) fiyat etiketine sahipken 4GB RAM ve 64GB ROM‘lu model $213 (17,999 BDT) fiyat etiketi ile kullanıcılara sunulacak. Redmi 5‘in ise $165 (13,990 BDT) fiyat etiket ile satışa sunulması bekleniyor. Çevrimiçi ve çevrimdışı resmi satışlar 26 Temmuz‘da yerel saat 14‘te başlayacak.