Kapat

Xiaomi Reports Sosyal Açıldı! Hemen Kayıt Ol!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Reports Sosyal Açıldı! Hemen Kayıt Ol!

Yayın hayatına başladığı günden beri özgün, kaliteli ve faydalı içerikleri Xiaomi kullanıcılarına ulaştırmak gayesinde olan Xiaomi Reports, 8 aylık yayın hayatı boyunca oldukça olumlu geri dönüşler ve tepkiler aldı. Bu bağlamda Xiaomi kullanıcılarına daha faydalı projeler üretmek için cesaretlenen Xiaomi Reports, Türkiye‘deki Xiaomi kullanıcılarına yeni hizmetini gururla sunar; Xiaomi Reports Sosyal!

Xiaomi Reports Sosyal, klasik forum sisteminin yavaş ve uğraştırıcı yanını ortadan kaldırarak “bilgiyi hızlı paylaşma, bilgiye hızlı ulaşma” ilkesi doğrultusunda tüm Xiaomi kullanıcılarının aklına takılanları sorabildikleri, Xiaomi ile ilgili bilgi sahibi olan kullanıcılarının paylaşımda bulunabildikleri, Xiaomi severlerin kendi aralarında tartışıp sohbet edebildikleri ve bir topluluk haline gelebildikleri bir yapı ile sizlerin kullanımına açılıyor.

Bu aşamada bazı teknik aksaklıklar, eksiklikleri ve sorunlar ile karşılaşılması oldukça doğal. Lütfen karşılaştığınız tüm sorunları bizimle İletişim sayfamızdan paylaşın. Öte yandan Xiaomi Reports Sosyal‘in şu anki hali olması gerekenin sadece %30‘u. Zaman içerisinde ihtiyaçlar doğrultusunda gelişip şekillenecek olan Sosyal, tüm Xiaomi kullanıcılarına faydalı bir platform olmak yolunda hızla yoluna devam edecek.

Sizler de bu platforma katılmak ve Xiaomi ile ilgili paylaşımlarda bulunmak, aklınıza takılanları sormak, diğer kullanıcılarla sohbet etmek için Xiaomi Reports Sosyal‘e kayıt olabilirsiniz.

Tüm Xiaomi kullanıcıları için faydalı ve keyifli bir platform olmasını umuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir