Kapat

Xiaomi Pocophone F1 Kutusu Sızdırıldı!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Pocophone F1 Kutusu Sızdırıldı!

Xiaomi’nin merakla beklenen uygun fiyatlı amiral gemisinin kutusu sızdırıldı.

Xiaomi‘nin yakın zamanda Avrupa pazarında satışa sunmasını beklediğimiz uygun fiyatlı ve yüksek özellikli telefonu Pocophone F1 ile ilgili yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Bugün bu yeni cihazın kutusunun fotoğrafı sızdırıldı. Kutu üzerinden yer alan detaylar bize cihaz hakkında önemli ipuçları veriyor.

Sarı ve siyah renklerinin hakim olduğu kutu Xiaomi‘nin bu cihazı farklı bir şekilde konumlandırdığını gösterir nitelikte. Öte yandan kutunun üzerindeki “Pocophone by Xiaomi” ibaresi bu yeni markanın Redmi ismi gibi bir seriyi nitelemek için değil, yeni bir yan markayı belirtmek için kullanıldığını söyleyebiliriz.

Kutunun arka tarafında ise Pocophone F1‘in gücünü Snapdragon 845‘ten alacağı ve güçlü yonga setinin özel bir sıvı soğutma sistemi ile soğutulacağını ayrıca yapay zeka destekli çift kamerayı da bünyesinde bulunduracağını görebiliyoruz.

Pocophone F1‘in tam olarak ne zaman ve nerede tanıtılacağına dair henüz net bir bilgi bulunmazken, yakın zamanda cihazın gün yüzüne çıkmasını beklemek yanlış olmaz.

Pocophone F1 ile ilgili sizin düşünceleriniz nelerdir? Lütfen yorum olarak paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir