Kapat

Xiaomi POCO Launcher Kararlı Sürüm Yayınlandı!

Anasayfa
Haberler Xiaomi POCO Launcher Kararlı Sürüm Yayınlandı!

Hız ustası adıyla kullanıcılara sunulan POCO Launcher’ın kararlı sürümü tüm Android kullanıcılarına sunuldu.

Tanıtıldığı andan itibaren kullanıcılar tarafından üst düzeyde ilgi ile karşılanan Pocophone F1’in kullandığ POCO Launcher’ın beta versiyonu kullanıcılara sunulmuştu. Şimdi ise tüm Android kullanıcıları için POCO Launcher’ın kararlı sürümü Google Play mağazasında.

Kısa zamanda 500,000’i aşkın indirme sayısına ulaşan POCO Launcher’ın ayrıca APK yoluyla 170,000’den fazla yüklendiği biliniyor. Bu da gösteriyor ki launcher pek çok kullanıcı tarafından çok sevilmiş.

Deneyimlerimiz doğrultusunda POCO Launcher’ın yağ gibi kaydığını söyleyebiliriz. 11MB boyutu ile indirilen POCO Launcher, yüklendiğinde 34MB boyutuna ulaşıyor. Denediğimiz Xiaomi Mi 5s cihazında POCO Launcher’ın MIUI 10 Launcher’ına göre biraz daha hızlı ve stabil olduğunu söyleyebiliriz. Launcher ilk olarak iki sayfa ve diğer programlara ulaşabileceğiniz bir çekmeece ile geliyor.

POCO Launcher ayrıca ön belleği temizlemeniz için ana menüsünde küçük bir ikon da barındırıyor. Uygulama çekmecesi, yüklemiş olduğunuz uygulamaları kategorize ediyor ve kullanıcının uygulamalara kolayca ulaşmasını sağlıyor. Launcher’da Yaşam, Eğitim, Finans, Haberler, Fotoğrafçılık, Araçlar gibi farklı kategoriler bulunuyor.