Kapat

Xiaomi Ninebot Elektrikli GoKart Kit Satışa Sunuldu

Anasayfa
Haberler Xiaomi Ninebot Elektrikli GoKart Kit Satışa Sunuldu

Xiaomi Ninebot Elektrikli GoKart Kit $430 dolar (2999 Yuan) fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

Bu yılın başlarında Xiaomi, Ninebot Elektrikli Gokart Kit konsepti için yatırım projesi başlatmıştı. Şimdi ise şirket projeyi hayata hatta seri üretime geçirerek kullanıcılar için satışa sundu.

Xiaomi No. 9 ve Segway miniPro gibi scooter’lar ile uyumlu olarak çalışabilen Xiaomi Ninebot Elektrikli GoKart Kit, direksiyona, gaz ve fren pedallarına sahip. 130cm ve 190cm boy aralığındaki kullanıcılar için tasarlanan kit, 100kg’ye kadar taşıma kapasitesinde.

Ninebot ve Segway yönetimindeki incelemeler doğrultusunda aracın Porsche Boxter 2.7, Volkswagen GTI 2.0T ve Mercedes Benz CLA 250 gibi yüksek performanslı araçlar ile kıyaslandığını görüyoruz.

Farklı mod seçenekleri bulunan araç, başlangıç modunda saatte 8km, normal modda saatte 18km ve spor modunda ise saatte 24km’lere varan hızları bulabiliyor. Fren pedalına iki kez arka arkaya basılması durumunda ise vitesi ileri ya da geriye alabiliyoruz.

Xiaomi Ninebot Elektrikli GoKart Kit, kart dönüşüm kiti, kart dönüşüm kiti ve Ninebot 9, kart dönüşüm kiti ve Segway miniPRO satış seçenekleri ile sırasıyla $430 dolar (2999 Yuan), $727 dolar (4996 Yuan) ve $975 dolar (6698 Yuan) fiyat etiketleri ile satışa sunulmuş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir