Kapat

Xiaomi Mini K ile Telefonda Karaoke Keyfi!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mini K ile Telefonda Karaoke Keyfi!

Küçük boyutuyla eğlenceli anlar yaşatan Xiaomi Mini K Karaoke Mikrofonu tanıtıldı.

Xiaomi, yatırım yaptığı firmalar aracılığı ile Xiaomi Mini K adındaki karaoke mikrofonunu tanıttı. Hoparlörünüz ile birlikte entegre halde çalışan küçük mikrofon, iOS ve Android cihazlarda özel bir uygulama ile gerçek mikrofon keyfi yaşamanızı sağlıyor.

Hangzhou Taoma Technology Co. Ltd. şirketinin yaptığı Xiaomi Mini K, 60 gram ağırlığı, 2 cm kalınlığı ve yumuşatılmış kenarları ile küçük yaştaki çocuklar için bile uygun olarak tasarlanmış. Bu küçük boyutuna rağmen cihazda 400mAh batarya bulunuyor.

Tüm müzik platformları ile uyumlu olarak çalışan karaoke mikrofonu 3 kat ses derinliği ile kullanıcılara güzel bir multimedya deneyimi sunuyor. Xiaomi Mini K’da bulunan stereoskopik efekt sayesinde üzerinde bulunan küçük hoparlörü açık havada veya gürültülü ortamlarda bile kullanmanız sağlanıyor.

Cihazın renk seçeneklerine baktığımızda beyaz ve mavi olmak üzere iki renk seçeneği ile geldiğini görüyoruz. $14 dolar (99 Yuan) fiyat etiketine sahip olacak Xiaomi Mini K, henüz küresel olarak satışa sunulmuş değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir