Kapat

Xiaomi Mijia Photo Printer Fotoğraf Yazıcısı Tanıtılacak

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mijia Photo Printer Fotoğraf Yazıcısı Tanıtılacak

Xiaomi, Mijia markası adı altında yeni bir fotoğraf yazıcısı tanıtacak.

Akıllı telefon pazarı Xiaomi’nin en çok ilgilendiği alan olsa da şirket ev elektroniğinden, klozet kapağına kadar pek çeşitli teknolojik ürünler üretiyor. Şirket şimdi ise Xiaomi Mijia Photo Printer adını verdiği fotoğraf yazıcısını tanıtmaya hazırlanıyor.

Xiaomi tarafından yayınlanan ürün görsellerine baktığımızda Mijia Photo Printer’ın minimalist bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yumuşatılmış kenarlara sahip cihazın tasarımı güç tuşu ve WiFi LED’leri ile birbirini tamamlıyor. Cihazın sağ tarafında ise kartuşların konulduğu bölümü görüyoruz

Elimize gelen resmi bilgilere göre Mijia Photo Printer, 6 inç boyutlarındaki fotoğrafların yanında Polaroid ve postal modlar ile birlikte farklı fotoğraf boyutlarının da desteğini sağlayacak. Tanıtım afişine baktığımızda cihazın 19 Aralık, Çin saati ile 14.30’da kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bu yıl tanıtılan diğer yazıcıların özelliklerine ve fiyatlarına baktığımızda Mijia Photo Printer’ın $73 dolar fiyat etiketi ile görücüye sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir