Kapat

Xiaomi Mi Note 4 ve Mi Mix 3 Aynı Anda Tanıtılacak!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi Note 4 ve Mi Mix 3 Aynı Anda Tanıtılacak!

Xiaomi Mi Mix 3 ve Xiaomi LEX adıyla bilinen Mi Note 4 olacağı tahmin edilen cihaz aynı anda tanıtılacak!

Xiaomi’nin en önemli etkinlikleri arasında yer alan konferansları gelecek tanıtım etkinlikleri hakkında takipçiler için çok önemli detayları bildirmekle biliniyor. Şirket şimdilerde 15 Ekim’de Nanjing’de gerçekleştirilecek olan forumda Xiaomi Mi Mix 3’ü ve Xiaomi Mi Note 4’ü tanıtmaya hazırlanıyor.

Xiaomi Mi Mix 3 Özellikleri

Daha önceki tanıtımlara da baktığımızda Xiaomi Mi Mix 3’ün ön yüzünün tamamen ekrandan olması bekleniyor. Xiaomi’nin aldığı yeni patent doğrultusunda şirketin, üst düzey cihazlarının kaydırmalı kapak sayesinde ön yüzlerinin tamamen ekrandan oluşacağını söyleyebiliriz. Ayrıca Xiaomi Mi Mix 3’ün Snapdragon 845 yonga setiyle kullanıcılara sunulacağı bildiriliyor. Xiao IA adı verilen, basılı tutulduğunda komutlar verebileceğiniz ayrı bir fiziksel tuş barındıracak olan Xiaomi Mi Mix 3 ile aynı tuşa iki kere bastığınızda özel olarak ayarlarınızı yapabileceksiniz.

Xiaomi Mi Note 4 (LEX) Hakkındaki Gelişmeler

Xiaomi Mi Mix 3’ün tanıtımına ek olarak Xiaomi LEX kod adıyla ortaya çıkan cihazın Xiaomi Mi Note 4 olacağı söyleniyor. Bu haberi veren aynı kaynak ayrıca 15 Ekim’de yapılacak olan tanıtımda belirtilen cihazın Xiaomi Mi Mix 3 ile birlikte tanıtılacağını açıkladı.

Şu an için Xiaomi Mi Note 4 hakkında bilinen tek gelişme cihazın Xiaomi Mi Note 3’ün devam modeli olarak çıkacağı. Ayrıca cihazda ayrıca ek bir fiziksel AI butonu bulunacak.

İki cihaz hakkındaki gelişmeler ve diğer Xiaomi haberleri için takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir