Kapat

Xiaomi Mi Mix 3 Ön Paneli, Çerçevenin İnceliğini Gözler Önüne Serdi!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi Mix 3 Ön Paneli, Çerçevenin İnceliğini Gözler Önüne Serdi!

Ortaya çıkan Xiaomi Mi Mix 3 ekran koruyucu görseli cihazın çerçevesinin ne kadar ince olduğunu kanıtlar nitelikte.

Xiaomi, Mix serisinin dördüncü cihazı olacak Mi Mix 3’ü tanıtmaya hazır. IFA Berlin platformunda şirket başkanı cihazın 15 Ekim’de tanıtılacağını açıklamıştı. Şimdi ise popüler Çinli mobil ekran koruyucu firması Blue V@Bangkeshi Benks Weibo’da yaptığı paylaşım doğrultusunda Mi Mix 3’ün ön panel görselini paylaştı.

Görsele baktığımızda Mi Mix 3’ün çok yüksek bir ekran/kasa oranı ile kullanıcılara sunulacağını söyleyebiliriz. Diğer çerçevesiz telefonlara göre çok daha az alt çerçeve ile gelecek Xiaomi Mi Mix 3’te ayrıca üst çentik bulunmayacak. Cihazda üst çentik bulunmaması ön kamera, ahize ve diğer sensörlerin kaydırmalı bir mekanizmaya yerleştirileceği düşüncesini doğurdu. Fakat şu an için bu mekanizmanın tam olarak ne şekilde çalışacağı yönünde elimize gelen bir bilgi yok.

Bu özelliklerin yanında Xiaomi Mi Mix 3’ün Snapdragon 845 yonga setine sahip olacağı biliniyor. Ek olarak cihazda ayrıca AI asistanı için fiziksel tuş bulunacak. Ekran altı parmak izi okuyucusuna ev sahipliği yapacak Xiaomi Mi Mix 3, 6GB ve 8GB olmak üzere iki adet RAM seçeneği ile gelecek.