Kapat

Xiaomi Mi MIX 3 Kanlı Canlı Görüntülendi!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi MIX 3 Kanlı Canlı Görüntülendi!

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi olması beklenen Xiaomi Mi MIX 3 görüntülendi.

Xiaomi Mi MIX 3 ile ilgili uzun zamandır çeşitli söylentiler yayılıyordu. Bu söylentiler genellikle cihazın kızaklı bir yapıya sahip olacacağını işaret ediyordu. Bugün sızdırılan bir görüntüde bu söylentilerin gerçek olduğu orataya çıktı. Xiaomi Mi MIX 3 olduğu iddia edilen cihazın kızaklı bir yapıya sahip olduğu ve önceki modellere göre daha yüksek ekran / gövde oranı yakaladığını gösteriyor.

Paylaşılan görselde cihazın kenarları bilinçli bir şekilde bulanıklaştırılmış. Bunun ne amaçla yapıldığı net olarak bilinmese de Xiaomi Mi MIX 3‘ün sahip olacağı akıllı asistan tuşunu gizlemek için olduğu tahmin ediliyor. Görselde ayrıca Xiao AI akıllı asistan için eklenen yeni tuşun ayar menüsü de net bir şekilde görülebiliyor. Bu tuşun Samsung Bixby tuşu gibi işlev göreceği de gelen bilgiler arasında.

Öte yandan bir de cihazın kızaklı yapısı ile ilgili detayları gözler önüne seren bir GIF de sızdırıldı. Görselde kızaklı yapının nasıl çalıştığı, ön kamera ve sensörlerin nasıl konumlandırıldığı da net bir şekilde görülebiliyor. Bu kızaklı yapı sayesinde çentiksiz bir tasarım ve daha az çerçeve ile gelecek olan Xiaomi Mi MIX 3‘ün oldukça şık göründüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz.