Kapat

Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City Versiyonu Satışa Sunuldu

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City Versiyonu Satışa Sunuldu

Xiaomi Mi Mix 3’ün tanıtımının ve satışa sunulmasının ardından merakla beklenen özel modeli Fobbiden Edition da satışa sunuldu.

Xiaomi Mi Mix 3’ün özel bir versiyonu olan Forbidden City modelinin tanıtımını hep beraber görmüştük. Bugün ise Xiaomi, Mi Mix 3’ün Forbidden City ve Mavi Safir Seramik versiyonunu sırasıyla $725 (4999 Yuan) ve $522 (3599 Yuan) fiyat etiketleri ile Çin’de satışa sunacak. Satışlar Pekin saatine göre sabah 10’dan itibaren başlayacak.

İki cihaz arasından Mi Mix 3 Mavi Safir versiyonu Palaca Museum tarafından seramik olarak geliştirildi. Mi Mix 3 Forbidden City versiyonu ise altın işlemeye ve mavi renk derinliğine sahip. Ayrıca cihazın arkasına işlenen Çin mitolojisine ait figür de 24K altından yapılmış.

10GB RAM ve 256GB ROM kapasitesine sahip cihaz Mi Mix 3 serisinin en üstün versiyonu olma özelliğini taşıyor. Kablosuz şarj özelliği ile gelen cihaz 10W’a kadar hızlı şarjı destekliyor. Cihaz ayrıca kendine has tema ve koruyucu kılıf ile kutudan çıkıyor.

Xiaomi Mi Mix 3 Mavi Safir versiyonu ise 8GB RAM ve 128GB ROM kapasitesine sahip. 6.39 inç Samsung AMOLED ekran kullanılan cihazda ayrıca Snapdragon 845 yonga seti bulunuyor. Kamera konusunda ise Mi Mix 3’ten aşina olduğumuz 24MP + 2MP olmak üzere çift ön kamera ve 12MP + 12MP olmak üzere çift arka kamera bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir