Kapat

Xiaomi Mi MIX 3 Forbidden City Edition Tanıtıldı

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi MIX 3 Forbidden City Edition Tanıtıldı

Xiaomi’nin yemi amiral gemisinin özel bir versiyonu tanıtıldı.

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi Mi MIX 3 kızaklı tasarımı ile dikkatleri üzerine toplamıştı. Yeni tasarımı ile birlikte ekran etrafındaki çerçeve oranını azaltarak önceki modellerine göre daha başarılı bir tasarıma imza atan Xiaomi Mi MIX 3 şimdi de özel bir versiyonu tanıtıldı.

Xiaomi Mi MIX 3 Forbidden City Edition (Yasak Şehir) ismi verilen cihaz Çin‘deki Yasak Şehir‘den ilham alıyor. Kutusundan kullanma kılavuzuna kadar her detayı bu tema ile tasarlanan cihaz farklı bir görüntü isteyenler için çok iyi bir seçenek. Çin kültüründeki seramik vazoların renginden esinlenen tasarım doğrultusunda cihaz mavi renk ile bezenmiş. Tasarıma Çin mitolojisinden bir yaratık da eşlik ediyor. Cihazın arka yüzünde, kutunun üstünde kullanma kılavuzlarında bu rengi ve mitolojik yaratığı görmek mümkün.

Baştan sona oldukça detaylı ve şık bir şekilde tasarlanan cihazın kutusundan çıkan kablosuz şarj cihazının beyaz olması ise biraz can sıkıcı bir durum. Keşke bu cihazı da en azından mavi renk ile bezeyerek kutuya koysaydı Xiaomi.

Öte yandan Xiaomi Mi MIX 3 Forbidden City Edition10 GB bellek ve 256 GB depolama özelliklerinin yanı sıra belirli ülkelerde geçerli sınırsız veri paketi hediyesi de sunuyor. Xiaomi‘nin yaptığı açıklamaya göre cihaz aralık ayından itibaren 720 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak.