Kapat

Xiaomi Mi Mix 3, 3C Sertifikası Aldı; Tanıtım Çok Yakında!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi Mix 3, 3C Sertifikası Aldı; Tanıtım Çok Yakında!

Xiaomi Mi Mix 3, 3C sertifikasını aldı. Tanıtım tarihi çok yakında!

Xiaomi Başkanı Lin Bin geçen ay Xiaomi Mi Mix 3’ün Ekim’de tanıtılacağını açıkladığından beri Mi takipçileri sabırsızlıkla şirketin resmi tanıtım tarihini açıklamasını bekliyorlar. Elimize gelen son bilgilere göre Xiaomi, Mi Mix 3’ün yanında Mi Note 4’ü de tanıtacak. Bugün ise Xiaomi Mi Mix 3’ün değişik modelleri Çin’in 3C yönetici websitesinde görüldü. Mi Mix 3, 3C sertifikası aldığına göre cihazın tanıtımının çok yakında olacağı görülüyor.

4 farklı model ile kayıt altına alınan Xiaomi Mi Mix 3’ün model numaraları M1810E5A, M1810E5E, M1810E5T ve M1810E5EC olarak görüldü. 3C sertifikası alınan bu modellerin hakkında henüz bir bilgi yayınlanmadı ancak cihazların 12V/1.5A şarj adaptörü desteklediğini görüyoruz. Mi Mix 3’ün 3C sertifikaları alındığına göre cihazın tüm özelliklerini ve görsellerini yakında TENAA’da görebileceğiz.

İddialara göre 15 Ekim’de resmi tanıtımı gerçekleştirilmesi beklenen Xiaomi Mi Mix 3’ün henüz doğrulanmış bir tanıtım tarihi ne yazık ki yok. Cihazın TENAA’da yayınlanacak özellikleri ve anlık güncellenen Xiaomi haberlerimiz için takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir