Kapat

Xiaomi Mi MIX 2S Yakında Tanıtılabilir!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi MIX 2S Yakında Tanıtılabilir!

Son gelen haberlere göre Mi MIX 2S’in WMC 2018’de tanıtılabileceği neredeyse kesinleşti.

Elimize gelen son raporlara göre Xiaomi, Mobile World Congress (MWC) 2018’de Mi 7’yi tanıtmak yerine Mi MIX 2S’i tanıtacak. Xiaomi’nin Mi MIX 2’nin fiyatını $127 (800 Yuan) düşürdüğünü göz önüne alırsak Mi MIX 2S’in yakında tanıtılacağının neredeyse garanti olduğunu söyleyebiliriz.

Mi MIX 2’nin seramik versiyonu şimdi Çin’de resmi satış fiyatı olan $745 (4699 Yuan) üzerinden $127 (800 Yuan) indirim aldı. Bu tip indirimler genellikle iki sebepten dolayı yaşanıyor. Birincisi cihazın satışları çok düşükse ve ikincisi şirket yeni bir model tanıtacaksa. Bu indirim takipçiler tarafından Xiaomi’nin Mi MIX 2 stoklarını azaltmaya çalışıp Mi MIX 2S’i piyasaya süreceği yönünde yorumlandı.

Söylentilere göre Mi MIX 2S tam ekranlı tasarım ile gelecek. Cihazın sızdırılan görsellerine baktığımızda ise üst kısımda iPhone X benzeri bir çıkıntı görüyoruz. Bunun sayesinde Mi MIX 2S, Mi MIX 2’ye oranla daha büyük bir ekran gövde oranına sahip olabilir.

Snapdragon 845 yonga seti ile tanıtılması beklenen telefonun 8GB RAM’e sahip olacağı söyleniyor. Daha önceden sızdırılan bilgilere göre ise Mi MIX 2S $635 (4000 Yuan) fiyat etiketine sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir