Kapat

Xiaomi Mi MIX 2S MWC 2018’den Önce Tanıtılabilir

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi MIX 2S MWC 2018’den Önce Tanıtılabilir

Mix ailesinin beklenen telefonu Mix 2S, MWC 2018’den önce tanıtılabilir.

Xiaomi, Mix serisinin beklenen telefonu Mix 2S’i MWC 2018’de hatta elimize gelen son bilgilere göre MWC 2018’den önce bile tanıtabilir.

Haberin kaynağı ise Xiaomi’nin Mix 2S’i MWC 2018’de tanıtılacağını doğrulayan bir Weibo tüyocusuna dayanıyor. Aynı kullanıcı Mix 2S’de Snapdragon 845 yonga seti kullanılabilir mi diye sorarak pek çok takipçinin aklına soru işareti getirdi fakat Xiaomi’nin Mix 3’ü de ileriki zamanlarda tanıtacağı düşünülürse bu pek de olası gözükmüyor.

Pek çok söylentiye rağmen şu an için Mix 2S’in varlığına dair resmi bir açıklama yok. Slashleaks üzerinden yayınlanan cihazın render’larına göre Mix 2’ye oranla Mix 2S’in daha da çerçevesiz olması bekleniyor.

Telefonun ön kamerasını ise Mix ve Mix 2’den farklı olarak sağ üst köşede olduğunu görüyoruz. Sonuç olarak Xiaomi’nin Mix 2S ile telefonunuzu baş aşağı çevirmeden ön kamera çekimleri yapmanıza olanak sağlayacağı tahmin ediliyor. Ön kamera üst köşeye konumlandırıldığı için alt çerçeve diğer modellere göre daha da ince bir şekile kavuşmuş. Telefonun arka kısmının ise Mix 2 ile çok benzer olduğunu görüyoruz. Seramik gövdeye sahip olması beklenen telefonun fiyat etiketinin ise 4000 Yuan civarında olacağı tahmin ediliyor.