Kapat

Xiaomi Mi Max 3, Temmuz Ayında Tanıtılacak!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi Max 3, Temmuz Ayında Tanıtılacak!

Xiaomi CEO’su Lei Jun, Mi Max 3’ün Temmuz ayında tanıtılacağını doğruladı.

Xiaomi bu ay sonunda, 31 Mayıs gibi, pek çok yeni ürün tanıtacağı bir etkinlik yapacağını açıkladı. Shenzen’de olacak etkinliği doğrulayan şirket, hangi ürünlerin tanıtılacağını ise açıklamadı.

Fakat elimize geçen bilgilere göre Xiaomi etkinlikte Mi 7 ve Mi 8. Yıl Özel Versiyon telefonlarını tanıtılacağı söyleniyor. Yeni model fitness band’ı Mi Band 3’ün de bu etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

Xiaomi’nin Mi Max 2’yi Mayıs ayında tanıttığını göz önünde bulundurduğumuzda Mi Max 3’ün de bu etkinlikte tanıtılacağı iddialar arasında. Fakat Xiaomi CEO’su Lei Jun bu iddialara Çinli sosyal medya platformu Weibo’dan yanıt vererek Mi Max 3’ün 2018 yılı Temmuz ayında tanıtılacağını açıkladı.

Önceden elimize gelen bilgilere göre Mi Max 3, 6.99 inç Full HD+ ekrana ve Quick Charge 3.0 destekli 5500mAh’lik dev bir bataryaya sahip olacak. Ayrıca telefonun Qi kablosuz şarj ve iris göz tarayıcısı ile gelmesi bekleniyor.

Qualcomm Snapdragon 636, 3GB RAM ve 64GB ROM’lu modelin yanında Mi Max 3’ün Snapdragon 660, 4GB RAM ve 128GB ROM seçenekli bir üst modeli de olacağı söyleniyor. Telefonun arka kısmında ise Sony IMX363 ya da S5K217 + S5K5E8 Samsung çift kamera düzeniyle geleceği tahmin ediliyor. Ön kamerada ise S6K4H7 Samsung sensörlü ve OmniVision OV2281 göz tarayıcılı bir kamera düzeni görüyoruz. Cihazın kutusundan Android Oreo 8.1 ile çıkması bekleniyor.

Xiaomi Mi Max 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Xiaomi Reports Sosyal’de tartışalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir