Kapat

Xiaomi Mi Max 3 için Yeni Bir Afiş Paylaşıldı!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi Max 3 için Yeni Bir Afiş Paylaşıldı!

Xiaomi’nin merakla beklenen modeli ile ilgili detaylar netleşiyor.

Özellikle Max 2 modeli ile büyük beğeni ve hayran kitlesi toplayan Xiaomi Mi Max ailesinin yeni üyesi Max 3 19 Temmuz‘da tanıtılacak. Tanıtım tarihi yaklaştıkça cihaz ile ilgili neredeyse tüm detaylar gün yüzüne çıktı.

Daha önce yaptığımız haberlerde cihazın kutusunu ve teknik özelliklerini sizlerle paylaşmıştık. Bugün ise Xiaomi‘nin resmi Weibo hesabından Xiaomi Mi Max 3 ile ilgili bir afiş yayınlandı. Yayınlanan afişte Max 3‘ün neredeyse çerçevesiz bir tasarım sahip olduğu görülüyor. Bu sayede 6,99 inç boyutundaki devasa ekranlı cihazın fiziksel büyüklüğünün Max 2‘ye göre çok fazla artmayacağı aksine kullanımın daha kolay olacağı düşünülüyor.
Öte yandan Max serisinin önceki modellerinde alt çerçevede yer alan kapasitif tuşlara artık veda ediyoruz. Navigasyon tuşları yazılımsal olarak ekranda yer alacak ya da isteğe bağlı olarak jestler ile kontrol sağlanacak.

Ülkemizde de büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Xiaomi Mi Max 3 tanıtıldıktan sonra incelemesini YouTube kanalımızda bulabilirsiniz.