Kapat

Xiaomi Mi CC9 Kamera Özellikleri Netleşti

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi CC9 Kamera Özellikleri Netleşti

Xiaomi’nin yeni akıllı telefon ailesi CC’nin ilk üyesinin özellikleri netleşiyor.

Xiaomi‘nin 2 Temmuz‘da tanıtmaya hazırlandığı yeni serisi CC’nin ilk modelleri ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Selfie odaklı olması beklenen CC9 ailesinin kamera özellikleri Weibo‘da şirket tarafından doğrulandı.

Yapılan paylaşıma göre Mi CC9, 32 megapiksel çözünürlüğünde ön ve 48 megapiksel çözünürlüğünde Sony sensörlü arka kameraya sahip olacak. ‘Her an güzelliği yakala‘ sloganı ile paylaşılan afişlerde de cihaz kameralarının kalitesi vurgulanıyor. Meitu’nun yapay zekalı görsel algoritmasından yararlanılan yazılım ile desteklenen kameraların etkileyici selfie’ler çektiği belirtiliyor.

Öte yandan selfie ve arka kamera çekimleri ile ilgili örneklerden paylaşan Xiaomi, arka kameranın başarımını gösterdiği çekimde tanıdık bir mekana yer verdi. Galata Kulesi‘nin baş rolü oynadığı fotoğrafta Sony’nin 48 megapiksel çözünürlüklü sensörünün performansı gösteriliyor.

Serinin iki üyesi Mi CC9 ve Mi CC9e’nin de üç kamera kombinasyonuna sahip olacağı sızan bilgiler arasında. Ayrıca cihazların Snapdragon 7 serisi yonga setlerinden güç alacağı da belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir