Kapat

Xiaomi Mi CC Serisi Telefonlar 2 Temmuz’da Tanıtılacak!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi CC Serisi Telefonlar 2 Temmuz’da Tanıtılacak!

Xiaomi ve Meitu işbirliğinde ortaya çıkan Mi CC serisi 2 Temmuz’da düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak.

Geçtiğimiz haftalarda Xiaomi ve Meitu‘nun yeni bir işbirliğine giderek tamamen yeni bir akıllı telefon serisini piyasaya süreceği çok konuşulmuştu. Bu yeni serinin özellikle gençlere ve selfie tutkunlarına yönelik olduğu da belirtilmişti.

Bugün Weibo‘da yapılan bir paylaşımda Xiaomi Mi CC ailesinin yeni üyeleri olan Mi CC9 ve Mi CC9e‘nin 2 Temmuz‘da düzenlenmesi planlanan bir etkinlikte tanıtılacağı belirtildi. Pekin‘de gerçekleştirilecek olan etkinlikte orataya çıkacak olan yeni seri Xiaomi’nin Mi ve Redmi’den sonraki üçüncü alt markası olacak.

Etkinlikte tanıtılması planlanan Mi CC9 ve Mi CC9e‘nin dışında ilerleyen günlerde Meitu ile birlikte geliştirilen dönebilen kameralı bir telefonun da tanıtılması bekleniyor.

Chic & Cool 90 adı verilen ve sanat öğrencilerinden oluşan bir ekip tarafından özellikle gençler ve genç hissedenler için tasarlanan CC ailesinin başarılı olup olamayacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Sızdırılan diğer bilgilere göre ise CC telefonlarının ASUS ZenFone 6’da olduğu gibi ön tarafta da kullanılabilen katlanır kamera ile geleceği görüşleri de ortada. Damla çentik, 4000mAh batarya, 32MP ön ve 48MP birincil olmak üzere üç arka kamera gibi donanımlara sahip olacağı öngörülen Mi CC9 ve Mi CC9e modellerinin fiyat etiketlerinin ise sırasıyla $378 dolar (2599 Yuan) ve $232 dolar (1599 Yuan) olması bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir