Kapat

Xiaomi Mi Band 4’ün Fotoğrafları ve Teknik Detayları Ortaya Çıktı

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi Band 4’ün Fotoğrafları ve Teknik Detayları Ortaya Çıktı

Tanıtım tarihine az bir süre kala Mi Band 4’ün fotoğrafları ve teknik detayları kullanıcılar ile buluştu.

Xiaomi’nin merakla beklenen gelecek nesil fitness bandı Mi Band 4 hakkında günden güne daha fazla detay ortaya çıkıyor. Bluetooth sertifikasyonundan bir ay kadar sonra Mi Band 4’ün gerçek görsellerine ulaştık. Elimize ulaşan fotoğraflar Mi Band 4’ün sertifikasını aldığı Tayvan NCC’den geldi.

4. jenerasyon Mi Band, kardeşlerine benzer bir yapıda gelecek. Dörtgen ekrana sahip ekranın altında yuvarlak şekilde konulmuş bir kapasitif tuş yer alıyor. Cihazın arkasında ise kalp sensörünü görüyoruz.

Cihazdaki önemli değişikliklerden birisi şarj pinlerinin konumu olmuş. Mi Band 3 ve Mi Band 2’den aşina olduğumuz cihazın alt kısmında bulunan pinler Mi Band 4’te cihazın arka tarafına konumlandırılmış. Bu da demek oluyor ki eski modellerin şarj kabloları ile Mi Band 4 şarj edilemeyecek.

Elimize ulaşan görsellerde ayrıca yeni şarj kablosunu da görüyoruz. Beşik benzeri tasarıma sahip yeni şarj kablosu cihazın yuvaya oturması ile birlikte şarj edeceğe benziyor. Mi Band 4 ayrıca kardeşlerine nazaran daha büyük bir batarya ile kullanıcılara sunulacak. 135mAh batarya kapasitesine sahip cihazın NFC versiyonu ile birlikte tanıtımının Mayıs ayında yapılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir