Kapat

Xiaomi Mi Band 4, 8 Günde 1 Milyon Satış Adedini Aştı!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi Band 4, 8 Günde 1 Milyon Satış Adedini Aştı!

Mi Band 4, sadece 8 günde 1 milyon satış adedini aştı.

Xiaomi’nin sevilen ürünlerinden Mi Band ailesinin son üyesi Mi Band 4 büyük bir başarıya imza attı. Resmi tanıtımının ardından sadece 8 günde 1 milyondan fazla satan Mi Band 4 çok yakında ülkemizde de satışa sunulacak.

Şirket yetkililerinden Donovan Sung‘ın Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile duyurduğu bu gelişme Xiaomi’nin giyilebilir akıllı ürünler alanında ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha gösteriyor. Şirketin bu başarısındaki en önemli noktanın Mi Band 4‘ün bir önceki modellere göre daha büyük ve renkli LED ekrana sahip olması olarak gösteriliyor.


Ülkemizde bazı kanallardan satışı başlasa da henüz yetkilendirilmiş Mi mağazalarında satılmayan Mi Band 4, temmuz ayı itibari ile resmi olarak da satılacak.

Xiaomi Mi Band 4, 0.95 inç boyutunda renkli AMOLED ekran ile geliyor. 135 mAh boyutunda bataryası bulunan akıllı bileklik, Xiaomi’ye göre 20 güne kadar pil ömrü sunuyor. Bluetooth 5.0, 6 yönlü ivmeölçer ve 50 metre suya kadar dayanıklılık da diğer özelliklerinden. Mi Band 4’ün resmi Türkiye fiyatı 299 TL olarak açıklanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir