Kapat

Xiaomi Mi Band 3’ün Kullanım Klavuzu Sızdırıldı

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi Band 3’ün Kullanım Klavuzu Sızdırıldı

Mi Band serisinin beklenen modeli Mi Band 3’ün kullanım klavuzu sızdırıldı.

Xiaomi Mi Band 3’ün 31 Mayıs’ta Shenzhen’de yapılacak tanıtım etkinliğinde kullanıcılara sunulması bekleniyor. Xiaomi, 2016 yılında tanıtılan Mi Band 2’nin devam modelinin de geleceğini resmi olarak doğrulamıştı. Bugün ise elimize Mi Band 3’ün Çince kullanım klavuzu görselleri geçti.

Fotoğraflara baktığımızda Mi Band 3’ün önceki modellerle aynı kurulum işlemlerine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Cihaz, Mi Band 2’de olduğu gibi kayışından çıkarılabiliyor ve kayışın bağlantısı da Mi Band 2 ile aynı şekilde. Fakat cihazın şekli Mi Band 2 ile tamamen aynı değil. İkinci jenerasyon ile kıyaslandığında Mi Band 3’ün daha yuvarlak ve konveks bir yapıya sahip olduğunu görüyoruz. Ayrıca Mi Band 3, önceki jenerasyona göre biraz daha büyük olabilir. Mi Band 2’deki gibi cihazın orta kısmında yuvarlak bir ana ekran tuşu bulunuyor. Ayrıca fotoğraflardan gördüğümüz kadarıyla ekran üzerinde sağa, sola, yukarıya ve aşağıya doğru kaydırma işlemleri yapıldığında farklı fonksiyonlara sahip özellikler geliyor.

Şimdiye kadar edindiğimiz bilgiler doğrultusunda cihaz Bluetooth 4.2 teknolojisine sahip olacak. Mi Band 3’ün ayrıca IP67 su ve toza karşı dayanıklılık ve NFC desteğiyle de gelmesi bekleniyor.