Kapat

Xiaomi Mi Band 3’ün Gerçek Fotoğrafları Sızdırıldı!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi Band 3’ün Gerçek Fotoğrafları Sızdırıldı!

Xiaomi Mi Band 3’ün gerçek hayat kullanım fotoğrafları sızdırıldı.

Xiaomi Mi 8 ve Mi 8 SE‘nin basın görsellerini sızdıran kaynak Mi Band 3‘ün gerçek fotoğraflarını da sızdırdı. Önceki nesli olan Mi Band 2 gibi Mi Band 3 de monochrome OLED ekrana sahip. Resmi tanıtımına bir gün kala Xiaomi Mi Band 3‘te Tilt (yatırma) ve Wake (uyandırma) özelliklerinin olacağını gösteren bir teaser yayınladı.

Görselde Mi Band 3‘ün kayışsız halini görüyoruz. Mi Band 2 ile kıyaslandığında Mi Band 3‘te geleceği tahmin edilen en büyük özellik ise dokunmatik OLED paneldi. Daha önce de haberini yaptığımız gelişmelere baktığımızda bu tahmin doğru olabilir. Daha önceden sızdırılan kullanım klavuzuna baktığımızda cihazın yukarı, aşağı, sağa ve sola olan dokunmatik hareketlere karşı duyarlı olduğunu görüyoruz. Mi Band 3 ile birlikte gelmesi beklenen diğer özellikler ise Bluetooth 4.2 ve NFC bağlanıları desteği. Mi Band 2‘de olduğu gibi cihazda IP67 sertifikasının olması bekleniyor. Bataryasının ise 70mAh olacağı tahmin ediliyor.

Mi Band 3‘ün sızdırılan resmi fiyatlandırma listesine baktığımızda cihaz Çin‘de $26 (169 Yuan) fiyat etiketi ile satılacak.