Kapat

Xiaomi Mi Band 3 Hakkında Önemli Bilgiler Sızdırıldı

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi Band 3 Hakkında Önemli Bilgiler Sızdırıldı

Xiaomi’nin beklenen akıllı bilekliği Mi Band 3 hakkında önemli bilgiler sızdırıldı.

Xiaomi akıllı telefonlarının haricinde ev teknolojileri ile beraber kişisel sağlık teknolojileriyle de bilinen bir marka. Bugün ise elimize görünüş olarak Mi Band 2’ye benzese de uygulama bölümünde geliştirilmiş olan Mi Band 3 hakkında önemli bilgiler geldi.

Sızdırılan haberler Mi Fit uygulamalarını İspanyolca‘ya çeviren Telegram kullanıcısı Mr. Postman tarafından ulaştırıldı.

Bu kullanıcıya göre Mi Band 3 görünüş olarak Mi Band 2’ye çok benzeyecek. Fiziksel olarak kullanıcıların kalp atışını ölçen sensör ile birlikte dokunmatik ekran ile gelecek Mi Band 3’te bulunacak tek fiziksel tuş, ana ekrana dönüş tuşu olarak kullanılacak. Görsellerden de gördüğünüz gibi cihaz içerisindeki değişik uygulamalara parmağımızı sağa, sola, yukarı ve aşağıya kaydırarak ulaşıyoruz. Mi Band 2 ile kıyaslandığında Mi Band 3 kullanılabilirlik bakımından daha gelişmiş bir konumda diyebiliriz.

Cihazın ekran kalitesine baktığımızda Mi Band 3’ün Mi Band 2’den daha kaliteli bir ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Kişisel erişilebilirlik konusunda ise cihazda güvenlik kilidi bulunuyor.

Mi Band 3’ü Mi Band 2’den ayıran bir diğer önemli özellik ise cihazın meteorolojik bilgileri gösterebilmesi. Günlük kullanım senaryosunda değerlendirdiğimizde kullanıcının evden çıkmadan bilekliğine bakarak hava durumu bilgisine ulaşabilmesi gerçekten yararlı olmuş.

Şu an için cihazın tanıtım tarihi hakkında elimizde bir bilgi olmamasına rağmen Xiaomi bizi şaşırtmaz ise cihazın 2018 yılı içerisinde kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir