Kapat

Xiaomi, Mi 8’in Yanında Mi 8 SE’yi de Tanıtabilir!

Anasayfa
Haberler Xiaomi, Mi 8’in Yanında Mi 8 SE’yi de Tanıtabilir!

Ishan Agarwal’ın yayınladığı bilgilere göre beklenen Xiaomi etkinliğinde Mi 8 SE modeli de tanıtılabilir.

Xiaomi’nin merakla beklenen amiral gemisi Mi 8 gelecek hafta kullanıcıların beğenisine sunulacak. Elimize geçen son rapora göre Shenzhen’de yapılacak etkinlikte Mi 8’in yanında 2 tane daha akıllı telefonun tanıtılacağı bilgisi var. Hindistan’lı güvenilir bir tüyocu olan Ishan Agarwal, Xiaomi’nin Mi 8’in yanında Mi 8 SE adında bir model daha tanıtacağını söyledi. Agarwal ayrıca cihazların depolaması ve renk seçenekleri hakkında da önemli bilgileri açıkladı.

Xiaomi’nin resmi websitesindeki kaynak kodları yoluyla edinilen bilgilere göre 31 Mayıs’ta tanıtılacak cihazların model isimleri aşağıdaki görsellerden görüldüğü üzere Mi 8 ve Mi 8 SE olacak.

Mi 8’in 4GB ve 6GB RAM seçenekleri ile gelmesi bekleniyor. İki modelin de 64GB ROM kapasitesine sahip olacağı söylenen cihazın renk seçenekleri ise Gri, Mavi, Gold ve Kırmızı olacak.

Mi 8 SE modelinin ise daha üst bir cihaz olması bekleniyor. 64GB, 128GB ve 256GB ROM seçenekleri ile tanıtılması beklenen üç seçeneğin de 6GB RAM’e sahip olacağı öngörülüyor. Cihazın renk seçeneklerinin ise Siyah, Mavi, Beyaz ve Gold olacağı söyleniyor. Cihaz muhtemelen ileri düzey 3D yüz tanımlama özelliğine de sahip olacak.

Agarwal‘ın yayınladığı yukaridaki son görsele baktığımızda ise Xiaomi‘nin Mi Band 3‘ü de aynı etkinlikte tanıtacağını görüyoruz.