Kapat

Xiaomi Mi 8’in Gerçek Fotoğrafları ve Basın Görselleri Sızdırıldı!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi 8’in Gerçek Fotoğrafları ve Basın Görselleri Sızdırıldı!

Xiaomi Mi 8’in basın görselleri ve gerçek fotoğrafları sızdırıldı.

Xiaomi Mi 8, Mi 8 SE ile birlikte yarın tanıtılacak ve son bir haftadı cihazlar hakkında peş peşe sızıntı haberleri geliyor. Sırasıyla 5 ve 8 Haziran‘da satışa sunulacak cihazların basın görselleri henüz bir kaç saat önce sızdırılmışken SlashLeaks adlı platformda Xiaomi Mi 8‘in gerçek fotoğrafları sızdırıldı.

Mi 8‘in basın görseline baktığımızda Mi 8 SE‘ye kıyasla ekranının daha yuvarlak ve cihazın daha ince olduğunu görüyoruz.

Mi 8‘in üzerindeki geçici ekran koruma jelatinine baktığımızda cihazın 20MP ana sensörlü AI çift arka kameraya ve yapay zeka motoruyla çalışan Snapdragon 845 yonga setine sahip olduğunu görüyoruz.

Ayrıca Xiaomi Mi 8, daha doğru lokasyon takibi için konulmuş çift GPS modülüne sahip ilk akıllı telefon olma özelliğini de taşıyor. Çift GPS modülü hakkında daha detaylı bilgiler alabileceğimiz Xiaomi 8. yıl dönümü etkinliği yarın Shenzhen‘de gerçekleştirilecek. Xiaomi etkinlikte Mi Band 3 ve MIUI 10‘u da tanıtacak. Xiaomi CEO’su Lei Jun, etkinlikte bu cihazların yanında farklı ürünlerin de tanıtılacağını açıkladı.