Kapat

Xiaomi Mi 8’in Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi 8’in Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

Xiaomi Mi 8’in iki versiyonunun da fiyat etiketi resmi olarak belli oldu.

Xiaomi, kullanıcıların merakla beklediği ürün tanıtım etkinliğini 31 Mayıs’ta gerçekleştireceğini duyurdu. Xiaomi ayrıca Mi 8’in şirketin 8. yıldönümü özel telefonu olarak tanıtılacağını açıkladı. Bugün ise sunum provalarından çekilmiş bir fotoğraf, Weibo adlı Çinli sosyal medya platformunda yayınlandı. Görsele baktığımızda Mi 8’in önemli özelliklerini ve iki modelinin fiyat etiketlerini görüyoruz.

Görsele baktığımızda Mi 8’in ekran altına yerleştirilmiş parmak izi okuyucusuna sahip olacağını görüyoruz. 6.01 inç ekrana sahip cihazda ayrıca yüz tanımlama özelliği için 3D tanımlama modülü bulunuyor. Gücünü Snapdragon 845 yonga setinden alan cihazda 6GB RAM, AI kamera ve 2x optik zoom özellikleri mevcut.

Başlangıç versiyonu olan 6GB RAM ve 64GB ROM kapasitesine sahip başlangıç versiyonunun fiyat etiketi $439 (2799 Yuan). 8GB RAM ve 128GB ROM’a sahip daha yüksek modelinin fiyat etiketi ise $502 (3199 Yuan) olarak belirlenmiş. Ayrıca yeni bir bilgiye göre Xiaomi Mi 8’in iki versiyonunun da Çin’de 3C Sertifikası, Amerika’da FCC onayı aldığı açıklandı.

Xiaomi Mi 8’in özellikleri ve fiyatlandırılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi paylaşın.

Xiaomi Mi 8’in fiyatı ve özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir