Kapat

Xiaomi Mi 8 Ekran Altı Parmak İzi Versiyonu Kutu Açılış Fotoğrafları Sızdırıldı!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi 8 Ekran Altı Parmak İzi Versiyonu Kutu Açılış Fotoğrafları Sızdırıldı!

Xiaomi Mi 8’in ekran altı parmak izi sensörüne sahip olacak versiyonu Mi 8 Screen Fingerprint Edition’ın kutusu sızdırıldı.

Xiaomi Mi 8 Ekran Altı Parmak İzi Versiyonu, Mi 8 Youth Edition el birlikte yarın kullanıcılara tanıtılacak. Mayıs ayında tanıtılan Xiaomi Mi 8 amiral gemisi telefonun ileri seviye bir modeli olarak kullanıcılara sunulacak cihazda Mi 8’den farklı olarak ekran altı parmak izi okuyucusu olacak. Bugün ise Çinli bir tüyosu Mi 8 Ekran Altı Parmak İzi Versiyonu’nun kutu açılış fotoğraflarını sızdırdı.

Kutu açılış fotoğraflarında cihazın tasarımı ve bazı özellikleri görülüyor. Dikkat çekici cam arka panele sahip cihazın fotoğraflarda görülen rengi Twilight Gold olarak geçiyor. Ayrıca fotoğraflara baktığımızda cihazda herhangi bir parmak izin okuyucu sensörün olduğunu görmüyoruz. Bunu yerine cihazda donanım olarak sadece ekran altı parmak izi sensörü bulunuyor.

Sızdırılan bir diğer fotoğrafa baktığımızda ise Mi 8 Ekran Altı Parmak İzi Versiyonu’nun model numarasının M1807E8A olduğunu görüyoruz. Snapdragon 845 yonga seti ile kullanıcılara sunulacak cihazda ayrıca çift bant GPS, 128GB ROM/8GB RAM bulunacak. Elimize gelen son bilgilere göre cihazın ayrıca 6GB RAM/128GB ROM versiyonu da olacak.

Xiaomi Mi 8 Ekran Altı Parmak İzi Versiyonu’nun diğer özelliklerinin Xiaomi Mi 8 ile aynı olması bekleniyor. 6.21 inç S-AMOLED ekrana sahip olacak cihazın ekran oranı ise 19.9 olacak. Cihazda bulunan 12MP çift arka kameraya 20MP’lik bir ön kamera eşlik edecek. Cihazın bataryası ise 3400mAh.

Mi 8 Ekran Altı Parmak İzi Versiyonu 8GB RAM/128GB ROM seçenekli modelinin $539 dolar (3699 Yuan), 6GB RAM/128GB ROM modeli ise $510 dolar (3499 Yuan) fiyat etiketleri ile gelmesi bekleniyor.