Kapat

Xiaomi Mi 8, 8 Farklı Ülkede Aynı Anda Satışa Sunulabilir!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi 8, 8 Farklı Ülkede Aynı Anda Satışa Sunulabilir!

Yayınlanan Xiaomi 8. yıldönümü posteri tanıtılacak Mi 8’in 8 farklı ülkede de aynı anda satışa sunulacağının işareti olabilir.

Xiaomi ürünlerini resmi olarak tüm dünyaya yaymaya devam ediyor. Şirket, tanıtılan ürünlerini Çin dışındaki ülkelere etkinlik tanıtımından hemen sonra sunmakta geç kalıyor. Bu durumun üstesinden gelebilmek için de Xiaomi, Çin haricindeki ülkelerde Mi Store açıyor. Teknoloji devi yakın zamanda Fransa‘da ve İtalya‘da resmi olarak ilk Mi Store‘larını açtı.

Şimdi ise şirket Mi 8‘in yanında Mi 8 SE ve Mi Band 3‘ün tanıtımını yapmaya hazırlanıyor. Reddit ismindeki sosyal paylaşım platformunda yayınlanan 8. yıl özel posterine baktığımızda ise tanıtılacak ürünlerin sadece Çin‘de değil 8 farklı ülkede de tanıtılacağı tahmin ediliyor.

Poster, cihazların diğer ülkelerde ne zaman çıkacağını göstermese de ürünlerin kullanıcılara sunulacağı ülkeler 8 sayısının boşluklarına yerleştirilmiş görsellerden belli oluyor. Postere baktığımızda Mısır, Fransa, Hindistan, İtalya, Hindistan, Rusya, İspanya ve Vietnam‘a ait yerlerin fotoğraflarını görüyoruz. Xiaomi‘nin saydığımız bu ülkelerin büyük şehirlerinde 1 ya da 2 Mi Store‘u bulunuyor. Mi 8‘in sadece bu yıl çıkarılacak amiral gemisi telefon olma özelliği taşımadığını ayrıca 8. yıldönümü için özel bir telefon olduğunu da hesaba katarsak Xiaomi etkinlikte tanıtacağı cihazları 8 farklı ülkede resmi olarak aynı anda kullanıcılara sunlabilir.