Kapat

Xiaomi Mi 7’nin Ekran Koruyucusu Sızdırıldı

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi 7’nin Ekran Koruyucusu Sızdırıldı

Xiaomi Mi 7’nin üst çentiğe sahip ekran korucusu sızdırıldı.

Xiaomi Mi 7 hakkında sızdırılan bilgiler ve görseller her geçen gün artıyor. Bugün ise Mi 7’nin cam koruması görseli elimize geçti.

Görsele baktığımızda Xiaomi Mi 7’nin tasarımı hakkında önceden sızdırılan bilgilerin doğru olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden Mi 7’nin Mi MIX 2S gibi üst çerçevesiz ya da Mi 6 gibi az çerçeveli bir tasarıma sahip olmayacağını, iPhone X ile konsept haline gelen üst çentiğe sahip olacağını söyleyebiliriz.

Bu tasarım seçimini pek çok insanın özümseyemeyeceği bir gerçek fakat bunu her akıllı telefon üreticisi firmasının da yaptığını göz önüne koyarsak sadece Xiaomi‘yi bunun için suçlamak yersiz kalacaktır. Ayrıca görsellere bakarak, iPhone X‘de olduğu gibi 3D yüz tanıma sistemi ve ön tarafta ikincil kameranın olacağını söyleyebiliriz. Çerçevenin alt kısmına baktığımızda ise Xiaomi Mi 6’dan daha ince bir alt çerçeveye sahip olduğunu görüyoruz.

Ekranın altındaki bölümde parmak izi tarayıcısının olmaması ise ekran altı bir parmak izi tarayıcısı mı olacak sorularını doğurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir