Kapat

Xiaomi Mi 7 ve Mi Band 3 Shenzhen’de Tanıtılabilir!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi 7 ve Mi Band 3 Shenzhen’de Tanıtılabilir!

Xiaomi Mi 7, Mi Band 3 ve sürpriz bir cihazın tanıtılacağı etkinlik Shenzhen’de düzenlenebilir.

Xiaomi kullanıcılarının merakla beklediği Xiaomi Mi 7 ve Mi Band 3 modellerinin tanıtım tarihi yaklaşıyor olabilir. Bir önceki amiral gemisi Xiaomi Mi 6’yı geçtiğimiz yılın Nisan ayında tanıtan şirket yeni amiral gemisini hala tanıtmadı. Gün geçtikçe cihaz hakkındaki söylentiler artarken tanıtım tarihi ve yeri ile ilgili ipuçları da geliyor.

Bugün Xiaomi resmi hesabının Weibo’da yaptığı bir paylaşım kullanıcılar arasında büyük heyecan uyandırdı. Çinli kullanıcılar Xiaomi hesabının paylaştığı Shenzhen görselini Xiaomi Mi 7’nin tanıtılacağı etkinliği düzenleneceği şehir olarak yorumladı.

Önceki haberlerimizde bu ay bitmeden tanıtılacağına dair güçlü söylentilerin olduğunu sizlerle paylaşmıştık. Bu gelişmeler ışığında Xiaomi Mi 7 tanıtım etkinliğinin oldukça yakın olduğunu söyleyebiliriz. Öte yandan düzenlenecek etkinlikte Mi Band 3’ün tanıtılması da bekleniyor. Ayrıca daha önce bazı kaynakların ortaya koyduğu Xiaomi 8. Yıldönümü telefonunun da bu etkinlikte tanıtılabileceği gelen bilgiler arasında.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir