Kapat

Xiaomi Mi 7 Plus, GearBest’te Listelendi!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi 7 Plus, GearBest’te Listelendi!

Xiaomi Mi 7 Plus, alışveriş sitesi GearBest’te listelendi.

Xiaomi severlerin merakla beklediği yeni amiral gemisi Mi 7 ile ilgili haberler dur durak bilmiyor. 23 Mayıs’ta tanıtılacağına dair güçlü ipuçları bulunan cihaz ile ilgili bugün yeni bir gelişme yaşandı.

Dünyaca ünlü Çin merkezli alışveriş sitesi GearBest, Xiaomi Mi 7 Plus isimli bir modeli Xiaomi kategorisinde listeledi. Söz konusu cihaz ile ilgili herhangi bir detaylı fotoğraf ya da fiyat bilgisi bulunmamasına rağmen kullanıcıların cihaz satışa başladığında haberdar olabilmeleri için ‘geldiğinde haber ver’ butonu oluşturulmuş.

GearBest’in cihaz için oluşturduğu teknik özellikler kısmı ise oldukça dikkat çekici. 150 gr. ağırlığa sahip olan cihazın ekranı 6.01 inç boyutunda ve 1920 x 1080 çözünürlüğünde. Gücünü Snapdragon 845’ten aldığı görülen cihaz için 6GB bellek ve 64GB depolama miktarı belirlenmiş.

Cihaz ile ilgili henüz resmi bir doğrulama ya da duyuru yapılmamasına rağmen GearBest’in cihazı Xiaomi kategorisinde listelemeye başlaması ve ‘geldiğinde haber ver’ butonu eklemesi yakın zamanda Xiaomi Mi 7 Plus isimli bir modelin tanıtılma ihtimalini oldukça güçlendiriyor.

Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi Sosyal’de paylaşmaya ne dersiniz?