Kapat

Xiaomi Mi 6X’in Gerçek Görselleri Sızdırıldı!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Mi 6X’in Gerçek Görselleri Sızdırıldı!

Beklenen telefon Xiaomi Mi 6X’in gerçek fotoğrafları sızdırıldı.

Geçen aydan beri beklenen telefon Xiaomi Mi 6X hakkında pek çok bilgi sızdırılıyor. Söylentilere göre cihaz 18:9 ekran oranına ve iPhone X benzeri dikey olarak konumlandırılmış çift arka kameraya sahip olacak. Elimize geçen son fotoğraflar söylentilerin doğru olacağını kanıtlıyor.

Görsellerdeki cihaz Mi 6X’in bir prototipi olabilir. Mi 5X ile karşılaştırıldığında Mi 6X’in alt ve üst taraftan daha ince bir çerçeveye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu da telefonun 18:9 ekran oranına sahip olduğunun bir göstergesi olabilir. Ekran kısmında ise telefonun 5.7 inç ya da 5.9 inç Full HD+ çözünürlükte bir ekrana sahip olması bekleniyor.

Arka kısmın görsellerine baktığımızda ise telefonun metal gövdeye ve mat renge sahip olduğunu görüyoruz. Gövdenin ortasına konumlandırılmış parmak izi sensörüne ise dikey olarak yerleştirilmiş LED flaşlı çift kamera eşlik ediyor.

Mi 6X’in sızan kılıfının görsellerinde telefonun alt kısmında hoparlör, USB Tip C portu ve 3.5mm jack girişi olduğunu görüyoruz. Üst kısımda ise Kızılötesi sensörü olabilir. Telefonun sağ tarafında ses ve güç tuşları yer alıyor.

Telefonun donanımına geldiğimizde elimize geçen bilgiler cihazın Xiaomi’nin Mobile World Congress (MWC) 2018’de tanıtması beklenen yonga seti Surge S2 ile çalışacağı yönünde. Diğer bir söylenti ise Xiaomi Mi 6X’in Çin dışındaki bölgelerde Xiaomi Mi A2 ismiyle satılacağı yönünde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir