Kapat

Xiaomi Mi 6X’in Elde Kullanım Videoları ve Fotoğrafları Sızdırıldı!

Anasayfa
Diğer Xiaomi Mi 6X’in Elde Kullanım Videoları ve Fotoğrafları Sızdırıldı!

Xiaomi Mi 6X’in elde kullanım videoları ve fotoğrafları sızdırıldı!

Xiaomi Mi 6X’in tanıtımına 24 saatten daha az bir süre kalırken cihaz hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Birkaç saat önce ise Mi 6X’in elde kullanım videosu ortaya çıktı.

İlk videoya baktığımızda Xiaomi Mi 6X’in Gold renk seçeneğini görüyoruz. Cihazın önceden sızdırılan görsellerle aynı olduğunu söyleyebiliriz. Metal gövdeye sahip olan cihazın arkasına dikey konumlandırılmış çift arka kamera ve orta kısımda ise parmak izi sensörü bulunuyor. Cihazın ekran oranının ise 18:9 olduğunu görüyoruz.

Diğer videoya baktığımızda ise başka detaylar dikkatimizi çekiyor. Cihazın koruma jelatinine baktığımızda AI Beauty ve Soft-light LED özellikli 20MP ön kamera ve 20MP, AI çift kameraya sahip olduğunu görüyoruz. Cihaz gücünü AIE motorlu Snapdragon 660 yonga setinden alıyor.

Videolara baktığımızda Mi 6X’in tasarımının Mi 5X’e oldukça benzediğini söyleyebiliriz. Fakat Mi 6X’teki en büyük farklılık tam ekran tasarımı ve çift arka kamera olmuş.

Xiaomi Mi 6X’in Pembe, Kırmızı, Mavi, Siyah ve Gold renk seçeneklerine sahip olacağını duyurmuştu. Cihazın en donanımlı versiyonunun ise 6GB RAM ve 128GB ROM kapasitesine sahip olması bekleniyor. Çin menşeili şirket Mi 6X’in diğer özelliklerini ve fiyatlandırmasını yarınki etkinlikte açıklayacak. Takipte kalın!