Kapat

Xiaomi Katlanabilir Koşu Bandını Kitlesel Fonlamaya Açtı

Anasayfa
Haberler Xiaomi Katlanabilir Koşu Bandını Kitlesel Fonlamaya Açtı

Xiaomi, yeni koşu bandı için kitlesel fon toplamaya başladı.

Günümüzde koşu bantları sağlıklı bir yaşam için oldukça önemli cihazlar olarak kabul görüyor. Yoğun çalışma saatleri ve büyük şehirlerdeki koşuşturmacalı hayat tarzı nedeni ile dışarıda spor yapma imkanı olmayan insanlar koşu bandlarına yöneliyor. Xiaomi de bu alana kendi çözümünü sunmak için hazırlanıyor.

Birçok farklı ürününü farklı markalar adı altında kitlesel fonlama yöntemi ile üreten Xiaomi, yeni ürünün için de bu yola başvurdu. Kingsmith Xiaojin markası altında üretilecek olan akıllı ve katlanabilir koşu bandı için kitlesel fon toplamaya başlayan şirketin cihazı 25 Aralık‘tan itibaren piyasaya sürmesi bekleniyor.

Klasik bir koşu bandı formunda olan cihazda Xiaomi izleri görmek oldukça mümkün. Xiaomi‘nin alışık olduğumuz sade ve temiz tasarımı çizgileri ile bezenen koşu bandı oldukça kompakt bir yapıya sahip. Elastik bir materyalden üretilen koşu yüzeyi normal bir yolda koşuyormuş hissini yaşatıyor.

MIJIA uygulaması ile tüm verileri telefonunuzdan okuyabilmenizi ve senkronize edebilmenizi sağlayan koşu bandının panel ve tutma kısımları katlanarak kolaylıkla taşınabiliyor.

Kitlesel fonlamaya özel olarak 273 dolar fiyat etiketi ile satılan cihaz sahiplerine 25 Aralık‘tan itibaren gönderilmeye başlanacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir