Kapat

Xiaomi, Hindistan’a Özel Express Delivery Servisi’ni Tanıttı

Anasayfa
Haberler Xiaomi, Hindistan’a Özel Express Delivery Servisi’ni Tanıttı

Xiaomi, kullanıcıların ürünlerini bir gün içerisinde teslim alabilecekleri sistemi tanıttı.

Xiaomi, Hindistan’da çok büyük bir gelişme kaydetti. Bu yüzden şirket şu an için yeni servis ve yeni servis merkezleri açma konusunda çalışmalar yapıyor. Şirket internet üzerindeki satış tecrübesini geliştirmek için Hindistan’da Express Delivery adını verdiği bir hızlı teslimat sistemi geliştirdi.

Express Delivery servisi sayesinde kullanıcılar Mi.com resmi mağazası ya da Mi Store mobil uygulaması üzerinden yaptıkları siparişleri sadece bir gün içerisinde teslim alabilecekler. Bir gün içinde teslimat imkanı kullanıcılara ücretsiz olarak sağlanacak. Başlangıç aşamasında Express Delivery servisi Bengaluru’nun seçili bölgelerinde çalışacak.

Xiaomi’nin servis bölgesinde yaşıyorsanız internet üzerindeki sipariş bilgileri sayfasından Express Delivery seçeneğini görebileceksiniz. Benzer olarak Mi Store uygulamasını kullanıyorsanız Teslimat Servisi seçeneğine tıklayarak siparişinizi bu sistemden alabiliyorsunuz.

Express Delivery servisi Pazar günleri çalışmıyor. Ek olarak servis 9.00-16.30 saatleri arasında verilen siparişler için uygun.