Kapat

Xiaomi Geek Backpack Sırt Çantası Tanıtıldı

Anasayfa
Diğer Xiaomi Geek Backpack Sırt Çantası Tanıtıldı

Xiaomi, 90 Minutes adı altında yeni bir sırt çantası tanıttı.

Xiaomi, Şangay’daki tanıtımlarının yanında sırt çantası pazarına da yeni bir ürün getirdi. Xiaomi Geek Backpack adı verilen sırt çantası, Xiaomi’nin Spinner Wheel Suitcase ürünü gibi günlük ve seyahat çantalarını üreten 90 Minutes tarafından tasarlandı ve üretildi.

Xiaomi Geek Backpack, ideal ölçülerde, 15.6 inç bir laptop taşıyacak şekilde tasarlandı. Sadece laptop taşımanın yeterli olmayacağını düşünen Xiaomi, aynı zamanda mouse, USB sürücüleri veya kulaklığınızı da taşıyabileceğiniz ayrı bölümler de eklemiş. 16 Nisan’da Xiaomi Mall’da satışa çıkacak sırt çantasının fiyat etiketi ise $63.58 (399 Yuan).

Çantanın şekline baktığımızda gerçekten sağlam bir görüntüye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Geometrik tasarımı ve A şeklindeki bölümleri çantaya ideal sertliğini kazandırmış. Çantanın yapımında ayrıca 4 bölümden oluşan su geçirmez deri kumaş kullanılmış.

Çantanın ergonomik tasarımı ayrıca kullanıcının fiziksel yükünü farklı bölgelere dağıtmak için tasarlanmış. Ayarlanabilir S tipi omuz kayışları vücudunuz ile uyumlu şekilde kullanılıyor.

İsminden de anlaşıldığı gibi Xiaomi Geek Backpack, teknoloji sevdalılarına ve çok miktarda teknolojik aksesuar taşıyan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış.